Yok böyle bir lezzet. Piyasadaki en yüksek fındık oranı da sende. Palm yağıda içermiyorsun. Hala x marka kullananları anlamıyorum..

Fatih Çınar - İstanbul

Nuga Ailecek beğendiğimiz bir marka tadı çok güzel eve nuga yetistiremiyorum kaşık kaşık yiyor evdekiler inşallah nuga büyük boy kilogramlık satışa sunulur....

Adem aksoy - Şırnak

Yıllardır tek tercihim. Ailemin güvenle tükettiği çikolata. Çocuklarım da bu tada alıştı. Yerli olması da beni cezbetti.teşekkürler fiskobirlik..

Özlem bozkurt - İzmir

Nugayı hem Türk malı olduğu için hem de %16 oranında fındık bulunduğu için almıştım.O günden beri de ailecek vazgeçilmezimiz oldu.Çocukluğumda yediğim çikolatalara benziyor. Nefis bir fındık kokusu var. Tanıdığım herkese tavsiye ediyorum, buradan tanımadıklarıma da tavsiye etmiş olayım dedim.Emeği geçenlere teşekkürler. .

Cennet Bahadır - İstanbul

Nuga kakaolu fındık kremasını içim rahat bir şekilde çocuklarım için alıyorum. Kıvamı ve tadı çok güzel. Yeterinde tanıtılmadığını düşünüyorum..

Deniz PEKTAŞ - Kastamonu

Çok kaliteli bir kakaolu fındık kreması.tattiktan sonra başka bir marka almak istemiyeceksiniz.marketlerde raflar da görebilsek çok daha güzel olacak.bulmak zor..

Hakan kaya - Osmaniye

Çok kaliteli bir kakaolu fındık kreması.tattiktan sonra başka bir marka almak istemiyeceksiniz.marketlerde raflar da görebilsek çok daha güzel olacak.bulmak zor..

Hakan kaya - Osmaniye

Özellikle çocuklarımızın çok sevdiği bir ürün, güvenerek aldığım marka. Teşekkürler. .

Esra Koyuncu - Çanakkale

Severek yiyoruz.Evimizin ve soframızın vazgeçilmezi.Lütfen Bitter çikolatalı olanını da çıkarın,daha besleyici.Tüm ürünleriniz çok güzel.İçerisindeki katkıların insan sağlığını önemsiyor olması ayrı güzel..

Asuman Mula - Ankara

Çok beğendik teşekkür ederiz. Sizlere bir onerim var lutfen kapak bölümünü normal kavonoz kapağı olarak yapabilirmisiniz evlerimiz bu tarz kavanozlarla doldu bazan dönüşüme atamıyoruz ama konserve kavanozu olarak tekrar kullanim yapabiliriz bizim ocinde tekrar bu guzel kavonazu kullanma sebebimiz olur. Teşekkürler.

Semra koç kopuz - İstanbul

700 gr yetmiyor lütfen KG ve üstü gramajlarda kutularda olsun...

Ersan ÇAPAN - K.maraş

Fiskobirlik markasıyla fındık ezmesiyle tanıştık daha sonra bazı markaların içeriklerinden memnun kalmayınca arayış içerisindeyken Nuga'yı keşfettik ve o zamandan beri evimize Fiskobirlik fındık ezmesi ve Nuga hariç hiç bir şey almıyoruz. Lezzetleri mükemmel bu iki lezzet için çok teşekkür ederiz..

Nurdan Açıkgöz - İstanbul

Hiç damak yakmayan en doğalından fındık kremaları, kakaolusu da sütlüsü de çok tavsiyemdir..

Osman Ayhanoğlu - Antalya

Markette gördüm denemek için aldım. Yabancı marka ürünlere göre bunu Nuga yı daha çok sevdik. Ailecek yiyoruz kahvaltıda ..

Cengiz Doğan - Aksaray

Giresunspor sayesinde bundan sonra sabah kahvaltımızda Fiskobirlik ürününü eksik etmicez. .

Erol Bekaroğlu - İstanbul

Tek kelimeyle muhteşem böyle bir lezzet yok fiskobirlige teşekkürler meginize elinize sağlık. .

Mustafa KARAYEL - İstanbul

Geçen hafta denemek için aldık. Bugüne kadar yediğim o ünlü markalardan kat ve kat daha güzel bir tada sahip. Emeği geçen herkese teşekkürler. Bu kaliteyi korumanızı içten diliyorum..

ALİ RIZA GÜNKILIÇ - İstanbul

Kiloluk ambalajlarıda olsa iyi olurdu. Sitenizden de satışı yapılmalı..

Emin Belen - İzmir

En sevdiğim fındık kreması elinize sağlık..

İrem Candan - İstanbul

Raflarda görürdüm ama fiskobirliğin ürünü olduğunu bilmiyordum. İlk kez denedim inanın içinizdeki çoçuk için demişsiniz ya... Evet eskiden bardakta olurdu çikolata yemin ederim aynı tat ve piyasanın en iyisi. Teşekkürler. .

Yeşim Bolluk - Artvin