Nuga Severlerin Görüş & Düşünceleri

nuga gerçekten harika,bildiğiniz lezzetleri unutun ve gerçek fındık kremasıyla buluşun.Tebrikler fiskobirlik...

Memduh Yavuz - Bursa

Ben bir çikolata aşığı olarak bu lezzete bayıldım her yeni çıkan ürünü alır denerim mutlaka ama artık nugada takılı kaldım bizleri bu lezzetle tanıştıran fiskobirlik ailesine sonsuz teşekkürler bu güzellikler hiç bitmesin...

Tülay Avcı Kütük - Bursa

Çikolatada İsviçre’yi geçmek üzereyiz. Nuga bu güne kadar yediğim en güzel ve en kaliteli çikolata. Teşekkürler NUGA....

Köksal Yenigün - Adana

İlk defa nuga 'yı denedik. Diğer markalardan tat olarak çok farklı. Ciddi bir fındık tadı geliyor. Bundan sonra tercihimiz kesinlikle nuga olacaktır. .

Emre ER - Bursa

Rica ediyorum süper marketler de daha çok yer alsın çoğu zaman arayıp bulamıyorum, severek tükettiğimiz güzel bir ürünü raflarda görmek istiyoruz .

Sabahattin - Antalya

Şimdiye kadar tattığım en lezzetli Fındıklı çikolata.Kocaeli de çoğu markette bulamıyorum, fiyatlatı da biraz yükselmiş! Lezzetinden dolayı iki üç günde bitiyor.Kampanyalar bekliyorum .

Umut Yılmaz - Kocaeli

Çok Güzel Bir Tat Özlemiştik Bu Tadı Tüm Fiskobirlik Ailesine Teşekkürler.

Kadir Kantemur - Düzce

Vay vay vay bu nedir arkadaş dedirtir. açık ve net söylüyorum. her yerde bulamadığım için migrostan 5-6 kavanoz alıp evde stok yapıyorum. .

Mert Murat Kamari - Antalya

Fiskobirlik nuga açık ara hepsinden daha iyi.diğer markaları denedigim için biliyorum. xxx marka fındığını değiştirince tadı da değişti..

Sema Kurtoğlu - Kahramanmaraş

Nuga artık sofralarımızdan eksik olmuyor çocuklarıma güvenle yediriyorum fiskobirlik yine kalitesini konuşturmuş teşekkürler..

Elif Bayraktar - Karabük

Yok böyle bir lezzet nasıl yapmışsanız elinize sağlık süper olmuş umarım bu kıvamı korursunuz..

Esen Ustaoğlu - Muğla

İlk defa fiskobirlik nuga deneyimim kesinlikle diğer yabancılara fark atar yerlileşme çoğalmalı..

Erdi Demircioğlu - İstanbul

Babam bir akşam almış, harika fındık tadını ilk kez hissettim. Bana sorarsanız en iyisi..

Betül Kablan - Ankara

Tek kelimeyle şahane güvenle yenilen bir ürün. .

Serkan Ataman - İstanbul

Kesinlikle mükemmel bir ürün çocuğum alerjik olduğu için diğer marka ürünlerini inceledim çok farklı içerikleri nedeniyle veremedim ama bu şişenin içeriğini okuyunca iste bu dedim teşekkürler Fiskobirlik... .

Gülşah Yaşar - Bitlis

Tadı mükemmel gerçekten baymıyor birde memleketimde üretiliyor dahada tatlı..

Ramazan ÇELİK - Adana

Giresun'a Değer Veren Herbir Güzellik Baştacıdır. Teşekkürler...

Nevzat Erkan - Giresun

Nuga harika ilk başta kavanozu görünce dedim yeni katılmış ürünler arasına tüketince anladım farkını eşsiz bir tadı var kapağı açın koklayın buram buram fındık kakao kokuyor..

İbrahim Çevik - Çorum

Marketten aldığım ilk günden itibaren kesinlikle memnun kaldığımız muhteşem bir ürün.Gluten içermediğini öğrendikten sonra yeğenimize de yedirebildiğimiz için çok mutluyuz.Teşekkürler nuga....

Hasan Peker - Ankara

Fiskobirlik de yönetici olarak çalışan arkadaşımın tavsiyesiyle çocuğuma yedirebileceğim sağlıklı içerisinde palm yağı olmayan aynı zamanda enfes lezzetiyle marketten almış olduğum nugayı denedim çocuğum ve benim vazgeçilmezimiz oldu herkese tavsiye ederim teşekkürler Fiskobirlik.

Gözde Peker - Ankara