Tercih ettiğim ve güvenle tükettiğim yerli bir ürün çevremdekileride bilgilendiriyorum özellikle ....... tüketen kişileri karşıyım çünkü.gelelim nuga ya bulmak zor marketlerde sadece migrosda bazen rastlıyorum diğer markalar her market de var ama nuga yok malesef ricam bu kaliteli ve hesaplı yerli ürünümüzün her marketde olması dileğim..

Türker Batur - Antalya

Çocukluğumuzun Fiskobirliği. Okullarda dağıtılırdı. Nuga’nın Fiskobirlik ürünü olduğunu öğrenince hemen aldım. Tadı çok güzel ve içeriği doğal. Bir daha diğer markalarınkini almadım. YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI..

Derya Özer - İstanbul

Benzer çikolatalar arasında en iyiyi idi çıktığı günlerde. 5-6 ay sonra tekrar aldım sebebini bilmiyorum ama önceki lezzeti bulamadım..

MURAT AKDAŞ - İstanbul

Palm yagi olmadan cocuğuma guvenle yedirdigim ve bizlerinde vazgecemedigi essiz bir lezzet. Iyiki urettiniz. Saygilarimla..

Bilgehan Vargeloglu - İstanbul

Gerçekten harikulade ama nevşehir de bulamıyorum internetten almak zorunda kalıyorum....

Hakan Ferli - Nevşehir

Piyasadaki diğer markalara göre çok daha iyi hakikaten fazla iyi. En önemlisi palm yağı trans yağı gibi maddeler içermiyor olması. Önerim ise daha fazla reklam yapıp daha çok Türk evlatlarının yemesini sağlayalım..

Yusuf Topcu - İstanbul

Öncelikle ilk defa dün sabah Nuga çikolata kullandım ve iyiki kullanmışım diyorum ve bundan sonra Kahvaltılarımın gozdesi Nuga çikolata herkese tavsiyemdir Ellerinize sağlık Fiskobirlik Nuga Teşekkürler....

Muharrem Çayır - İstanbul

Nuga’yı tattım Harika,mükemmel,müthiş çok güzel lezzetli enfes bir kakaolu fındık kreması çok teşekkür ederim sizlere..

Selçuk Bıçakçı - İstanbul

Müthiş güzel tadı ve kokusu var.En önemlisi çocuklarımıza güvenle yediriyoruz.Bir devlet kurumunun bu kadar kaliteli ürün yapması gelecek vaad ediyor.Ekonomik, büyük boy ambalaj bekliyoruz..

Enver ÇILDIR - İstanbul

Nuga çocukluğumdan bu yana yediğim, yedirdiğim, tavsiye ettiğim ve Giresun kalite fındık ile üretilmiş, fındık oranı benzerleri içerisinde en yüksek olanı, fındık, fındık yağı kullanılıyor. .

Ali N. Şahin - İstanbul

Piyasada satılan en iyi urun diyebilirim. Dünyaca ünlü markanın önünde tadı yönünden..

Musa Taşpınar - Ankara

Diğer markalara göre fındık oranı oldukça yüksek. Hem lezzetli hemde hesaplı.. teşekkürker fiskobirlik.

Volkan Obalioğlu - İzmir

Hem yerli malı hem çok lezzetli herkese tavsiye ederim müthiş lezzetli buram buram fındık kokuyor..

Ufuk Serttaş - İstanbul

Güvenle ve çok severek yedik. Ama keşke bilgilerinde domuz yağı ve katkıları yoktur yazısını da görseydik..

Betül Erdoğan - İstanbul

Markette tesadüfen denk geldim, diğer markayla kıyasladığımda arasında ciddi bir fiyat farkı vardı , ürünü aldım gerçekten hem kaliteli hem hesaplı bir ürün ayrıca yerli üretim olması beni çok sevindirdi artık kesinlikle fiskobirlik. .

Ahmet Çağrı BAYRAM - Ankara

nuga gerçekten harika,bildiğiniz lezzetleri unutun ve gerçek fındık kremasıyla buluşun.Tebrikler fiskobirlik...

Memduh Yavuz - Bursa

Ben bir çikolata aşığı olarak bu lezzete bayıldım her yeni çıkan ürünü alır denerim mutlaka ama artık nugada takılı kaldım bizleri bu lezzetle tanıştıran fiskobirlik ailesine sonsuz teşekkürler bu güzellikler hiç bitmesin...

Tülay Avcı Kütük - Bursa

Çikolatada İsviçre’yi geçmek üzereyiz. Nuga bu güne kadar yediğim en güzel ve en kaliteli çikolata. Teşekkürler NUGA....

Köksal Yenigün - Adana

İlk defa nuga 'yı denedik. Diğer markalardan tat olarak çok farklı. Ciddi bir fındık tadı geliyor. Bundan sonra tercihimiz kesinlikle nuga olacaktır. .

Emre ER - Bursa

Rica ediyorum süper marketler de daha çok yer alsın çoğu zaman arayıp bulamıyorum, severek tükettiğimiz güzel bir ürünü raflarda görmek istiyoruz .

Sabahattin - Antalya