Bilinen markayı bulamayınca marketten mecburen aldım. İnanılmaz lezzetli ve kaliteli. Üretenleri tebrik ediyorum. Teşekkürler. .

Fatih Mutlu - İstanbul

Bende bir Giresun'lu olarak ailecek Fiskobirlik ürünlerini çok seviyoruz. .

Halis Çiçek - Ankara

Nuga çikolatayı 2 senedir güvenle tüketiyorum, tam benim damak tadıma uygun bir ürün, başarıların devamını diliyorum..

Adem Ulu - İstanbul

Çok seviyorum çoookkk ama keşke diyet içinde olsa :) .

Oya Öztürk - İstanbul

Hakikatten mükemmel bir tat emeğinize sağlık çocuklarım çok sevdiler. .

Hakan Tokatlı - İstanbul

Bu ürünü market alışverişinde şansıma gördüm aldım. İnternetde ismini markasını duymuştum. Sanırım bundan sonra da nuga'ya devam..

Ersin Gök - Bartın

Biz ailecek Nuga yı çok sevdik ve nuga bir dünya markası olması lazım Fiskobirlik bu işi yapıyor herkesin eline sağlık..

Çağlar Dinç - Trabzon

Ailecek bağımlısıyız 1 ayda 2 adet tüketiyoruz ....... kalitesinde ama fiyatı daha ucuz üretenlerden Allah razı olsun bozmadan böyle devam.. .

Sertan Yıldız - Kocaeli

Tercih ettiğim ve güvenle tükettiğim yerli bir ürün çevremdekileride bilgilendiriyorum özellikle ....... tüketen kişileri karşıyım çünkü.gelelim nuga ya bulmak zor marketlerde sadece migrosda bazen rastlıyorum diğer markalar her market de var ama nuga yok malesef ricam bu kaliteli ve hesaplı yerli ürünümüzün her marketde olması dileğim..

Türker Batur - Antalya

Çocukluğumuzun Fiskobirliği. Okullarda dağıtılırdı. Nuga’nın Fiskobirlik ürünü olduğunu öğrenince hemen aldım. Tadı çok güzel ve içeriği doğal. Bir daha diğer markalarınkini almadım. YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI..

Derya Özer - İstanbul

Benzer çikolatalar arasında en iyiyi idi çıktığı günlerde. 5-6 ay sonra tekrar aldım sebebini bilmiyorum ama önceki lezzeti bulamadım..

MURAT AKDAŞ - İstanbul

Palm yagi olmadan cocuğuma guvenle yedirdigim ve bizlerinde vazgecemedigi essiz bir lezzet. Iyiki urettiniz. Saygilarimla..

Bilgehan Vargeloglu - İstanbul

Gerçekten harikulade ama nevşehir de bulamıyorum internetten almak zorunda kalıyorum....

Hakan Ferli - Nevşehir

Piyasadaki diğer markalara göre çok daha iyi hakikaten fazla iyi. En önemlisi palm yağı trans yağı gibi maddeler içermiyor olması. Önerim ise daha fazla reklam yapıp daha çok Türk evlatlarının yemesini sağlayalım..

Yusuf Topcu - İstanbul

Öncelikle ilk defa dün sabah Nuga çikolata kullandım ve iyiki kullanmışım diyorum ve bundan sonra Kahvaltılarımın gozdesi Nuga çikolata herkese tavsiyemdir Ellerinize sağlık Fiskobirlik Nuga Teşekkürler....

Muharrem Çayır - İstanbul

Nuga’yı tattım Harika,mükemmel,müthiş çok güzel lezzetli enfes bir kakaolu fındık kreması çok teşekkür ederim sizlere..

Selçuk Bıçakçı - İstanbul

Müthiş güzel tadı ve kokusu var.En önemlisi çocuklarımıza güvenle yediriyoruz.Bir devlet kurumunun bu kadar kaliteli ürün yapması gelecek vaad ediyor.Ekonomik, büyük boy ambalaj bekliyoruz..

Enver ÇILDIR - İstanbul

Nuga çocukluğumdan bu yana yediğim, yedirdiğim, tavsiye ettiğim ve Giresun kalite fındık ile üretilmiş, fındık oranı benzerleri içerisinde en yüksek olanı, fındık, fındık yağı kullanılıyor. .

Ali N. Şahin - İstanbul

Piyasada satılan en iyi urun diyebilirim. Dünyaca ünlü markanın önünde tadı yönünden..

Musa Taşpınar - Ankara

Diğer markalara göre fındık oranı oldukça yüksek. Hem lezzetli hemde hesaplı.. teşekkürker fiskobirlik.

Volkan Obalioğlu - İzmir