Nuga Severlerin Görüş & Düşünceleri

İlk defa fiskobirlik nuga deneyimim kesinlikle diğer yabancılara fark atar yerlileşme çoğalmalı..

Erdi Demircioğlu - İstanbul

Babam bir akşam almış, harika fındık tadını ilk kez hissettim. Bana sorarsanız en iyisi..

Betül Kablan - Ankara

Tek kelimeyle şahane güvenle yenilen bir ürün. .

Serkan Ataman - İstanbul

Kesinlikle mükemmel bir ürün çocuğum alerjik olduğu için diğer marka ürünlerini inceledim çok farklı içerikleri nedeniyle veremedim ama bu şişenin içeriğini okuyunca iste bu dedim teşekkürler Fiskobirlik... .

Gülşah Yaşar - Bitlis

Tadı mükemmel gerçekten baymıyor birde memleketimde üretiliyor dahada tatlı..

Ramazan ÇELİK - Adana

Giresun'a Değer Veren Herbir Güzellik Baştacıdır. Teşekkürler...

Nevzat Erkan - Giresun

Nuga harika ilk başta kavanozu görünce dedim yeni katılmış ürünler arasına tüketince anladım farkını eşsiz bir tadı var kapağı açın koklayın buram buram fındık kakao kokuyor..

İbrahim Çevik - Çorum

Marketten aldığım ilk günden itibaren kesinlikle memnun kaldığımız muhteşem bir ürün.Gluten içermediğini öğrendikten sonra yeğenimize de yedirebildiğimiz için çok mutluyuz.Teşekkürler nuga....

Hasan Peker - Ankara

Fiskobirlik de yönetici olarak çalışan arkadaşımın tavsiyesiyle çocuğuma yedirebileceğim sağlıklı içerisinde palm yağı olmayan aynı zamanda enfes lezzetiyle marketten almış olduğum nugayı denedim çocuğum ve benim vazgeçilmezimiz oldu herkese tavsiye ederim teşekkürler Fiskobirlik.

Gözde Peker - Ankara

İtalyan çikolata lezzetlerine kanmayın bir kaşık nuga alın vazgeçemezsiniz denemeye değer... .

Şule Özdemir - Ankara

İyi çalışmalar ben çikolatayı çok sevenlerdenim yaşım 37 nuga ile tanışıncaya kadar sürülebilir çikolatalardan artık tat alamıyordum. Ama nasıl ki nuga ile tanıştım çocukluğumdaki o güzel tadı almaya başladım. Yürekten söylüyorum çok kaliteli çok güzel herkese tavsiye ediyorum. İnşallah kaliteyi bu eşsiz tadı hiç bozmazsınız aynı çizgide devam....Teşekkürler NUGA.

Serkan Yılğan - Balıkesir

Daha önce hiç bu kadar güzelini yememiştim diğer markaları hayatımızdan çıkardığın için teşekkürler. Nuga'yı tattıktan sonra başka markaları yediğinizde farkı çok iyi anlayacaksınız bu ürünü bizlere kazandıran insanlara çok teşekkür ederim..

Muzaffer Arıkan - Ankara

Gerçekten daha önceleri başka markalar kullanıyorduk kızım ile ben nuga'nın daha güzel tadı olduğunu ısrarla belirttik şimdi bütün çocuklarımla birlikte artık kahvaltılarda nuga yiyoruz..

Metin Yüksel - İstanbul

Ben ve çocuklarım çok güzel bulduk bundan sonra masamızda biri var..

İbrahim Canbaz - Kayseri

uzun zamandır çikolata yemenin tadına vardım damak ta lezzet mükemmel ( Nuga Lezzet damakta ).

Hüseyin - İstanbul

Ben böyle kaliteli böyle lezzetli bir ürün yaptığınız için size çok teşekkür ederim..Diğer firmalarin urunlerinden kat kat guzelsin nuga.. seviyorum seni...

Yunus Koç - İstanbul

Tek kelime MÜKEMMELLLLL (Tabiki yemeyenin farkında olamadığı muhteşem lezzet.).

Ömer Faruk Sırıklı - Çorum

Nuga ilk piyasaya çıktığından itibaren ailece kullanıyoruz. Herkese de tavsiyede bulunuyoruz. Tadı damağımızda saklı..

Selim - Mersin

Fiskobirlik ürettiyse bu ürün alınır diyerek denemek için aldım o gün bu gündür hep alıyorum ailecek çok sevdik lezzetini kesinlikle deneyin çünkü denediğinizde kesinlikle NUGA nın farkını yaşayacaksınız. .

Murat DERELİ - Ankara

Market raflarında ilk gördüğüm andan itibaren denedim ve 1 yıldır sadece NUGA alıyorum.. Hem yerli malı hem de çok lezzetli ve kaliteli bir çikolata üretmişler.. Muadil bilindik markalardan çok daha kaliteli ve ekonomik bir ürün.. Nutella ve Sarelle gibi yabancı markalar yerine gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek harika bir ürün. Teşekkürler Fiskobirlik..

Muhammet Ali Atav - Aksaray