uzun zamandır çikolata yemenin tadına vardım damak ta lezzet mükemmel ( Nuga Lezzet damakta ).

Hüseyin - İstanbul

Ben böyle kaliteli böyle lezzetli bir ürün yaptığınız için size çok teşekkür ederim..Diğer firmalarin urunlerinden kat kat guzelsin nuga.. seviyorum seni...

Yunus Koç - İstanbul

Tek kelime MÜKEMMELLLLL (Tabiki yemeyenin farkında olamadığı muhteşem lezzet.).

Ömer Faruk Sırıklı - Çorum

Nuga ilk piyasaya çıktığından itibaren ailece kullanıyoruz. Herkese de tavsiyede bulunuyoruz. Tadı damağımızda saklı..

Selim - Mersin

Fiskobirlik ürettiyse bu ürün alınır diyerek denemek için aldım o gün bu gündür hep alıyorum ailecek çok sevdik lezzetini kesinlikle deneyin çünkü denediğinizde kesinlikle NUGA nın farkını yaşayacaksınız. .

Murat DERELİ - Ankara

Market raflarında ilk gördüğüm andan itibaren denedim ve 1 yıldır sadece NUGA alıyorum.. Hem yerli malı hem de çok lezzetli ve kaliteli bir çikolata üretmişler.. Muadil bilindik markalardan çok daha kaliteli ve ekonomik bir ürün.. Nutella ve Sarelle gibi yabancı markalar yerine gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek harika bir ürün. Teşekkürler Fiskobirlik..

Muhammet Ali Atav - Aksaray

Canım ülkemde böylesine kaliteli, güven verici yerli üretimler beni gururlandıyor. Çocuklarım bile artık isim olarak nuga alalım diyor)) Böyle lezzetli bir ürün geliştirdiği için,Fiskobirlik kurumuna çok teşekkür ederiz..

Mustafa Aksoy - Adana

Nuga şu an kalitesi lezzeti ve fiyatı ile bir çok kaliteli ürünlerin üstünde gördüm inşallah böyle devam eder başarılar.

Alev Karademir - Konya

Gerçekten nefis bir şey yapmışsınız. Piyasada bu oranda fındık içeren başka bir ürün görmedim. Tebrik ederim. Lakin küçük bir istirhamım olacak fındık oranınını biraz daha arttırıp o mis gibi Giresun fındığının tadını damağımızda hissettirebilir misiniz. .

Hamza KAMAOĞLU - İstanbul

Nuga süper Migros’ta gördüm bu sefer bunu alalım deneyelim dedik çok iyi çıktı ama heryerde bulamıyoruz..

Yalçın Geçer - Samsun

Damakta donuk yağ hissi bırakmıyor çok güzel helal olsun Fiskobirlik..

Mehmet Gülşah Bayram - Aydın

Nugayı soframıza kazandıran FİSKOBİRLİK çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum. Harika bir ürün yapmışsınız. Mide yalan söylemez..

Ayten Kahveci - Bursa

Tek kelime ile muazzam. .

Mustafa Ceylan - İstanbul

Gerçekten çok kaliteli bir ürün yapmışsınız elinize sağlık..Fakat tüketici bunu duymuyor.Bilmiyor iyi bir reklamla buda aşılır umarım..

Kurtuluş Akmeşe - Bursa

Ben aldım denedim harika giresunluyum ürününü görünce duygulandım iyiki var.

Betül Yücesan - Giresun

Memleketim yapmış gerçekten 6 defa aldım süper lezzetli hatta reklamını yapıyorum..

Nurcan Karadayı Turan - Giresun

Fiskobirlik sizi tebrik ediyorum NUGA yı çocuklar çok beğendi. başarılarınızın devamını diliyorum..

Tuncay Temur - İzmir

Mükemmel olmuş. Denemeyenler için denemelerini öneririm. Fındık oranı daha fazla ve insanı baymıyor. Palm yağı da olmayınca iyi ki denemişiz dedirtti..

Zeynep Yılmaz - Adana

Çok kaliteli ve lezzetli bir ürün tadı ve lezzetide süper olmuş bu ürün gerçekten efsane bir lezzet Fiskobirlik markasını çok iyi bir marka olduğunu düşünüyorum..

Ahmet Guran - İstanbul